Викладачі теж навчаються. Частина 4 Вебінар “Clarivate науковцям”

Компанією Clarivate, яка надає доступ до найкращої літератури, що проіндексована у Web of Science, було започатковано серію вебінарів “Clarivate науковцям”.

Так, 26-27 січня викладач кафедри дошкільної освіти Гарбар С.В. взяла участь у вебінарі: «Можливості референс-менеджера EndNote для роботи з бібліографією», «Оновлена платформа Web of Science: швидше, зручніше, ефективніше» про відкритий доступ до науки та можливості платформи Web of Science для успішної наукової діяльності.

Доповідач: Ірина Тихонкова, фахівець з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання компанії Clarivate.
Щиро вдячні за доступність та можливість здобувати нові знання, які необхідні для наукової діяльності.