Викладачі теж навчаються! Частина 3. вебінар «Анатомічна логопедія»

Навчання продовжується!

22.01. – 23.01.2022 року кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Лемещук Марина Анатоліївна,  кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Бегас Людмила Дмитрівна та кандидат педагогічних наук, викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Бевзюк Марина Сергіївна взяли участь у вебінарі «Анатомічна логопедія»   модуль 3.

Спікером вебінару була провідний український фахівець в галузі логопедії Наталія Пиляєва. На вебінарі розглядалися такі важливі питання, як:

Формування сенсорних механізмів мовлення у дитини від народження.
Сприймання дитиною інформації від подразників з огляду на 1 і 2 сигнальні системи.
Розвиток периферичного мовленнєвого апарату дитини від народження.
Процес гуморальної та нервової регуляції дихання у дитини.
Вікові особливості дихання у дітей.
Практичні завдання і авторські ігри для розвитку дихання у дітей від 3 років.

Інформація була надзвичайно корисною та буде використовуватися у подальшій практиці на навчальних заняттях із здобувачами освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта.