НАСТАНОВЧА ОНЛАЙН – КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ 614/З, 614/БЗ, 614/ДЗ ГРУП СПЕЦІАЛЬНОСТІ 016 СПЕЦІАЛЬНА ОСВІТА ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

27.01.2021 року відбулася настановча конференція щодо організації проходження виробничої педагогічної практики для студентів 614з, 614бз, 614дз груп спеціальності 016 Спеціальна освіта заочної форми навчання (керівники практики к.п.н., доцент В.А. Білан, к.б.н., доцент Голуб Н.П.), яка за графіком буде проходити  з 31.01.2022 – 11.03.2022.

В ході зусрічі доц. Білан В.А. представила студентам групових керівників практики, повідомила терміни проходження та бази практики, наголосила на необхідності дотримання правил техніки безпеки та протиепідемічних заходів.

Керівником практики доц. Голуб Н.П. було надано методичні рекомендації щодо проходження практики: ознайомлення з метою та індивідуальними завданням, складанням перспективного плану на період практики, розробкою діагностичного, дидактичного та корекційного матеріалу для проведення індивідуальних та групових занять, охарактеризувала вимоги до оформлення робочої та звітної документації, процедуру її подання на перевірку та особливості проведення захисту практики.