Академічна доброчесність: загальні правила цитування та посилання за ДСТУ 8302:2015

ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання» – це державний стандарт, що діє в Україні з 2016 року. Стандарт розроблено Державною науковою установою «Книжкова палата України імені Івана Федорова».

Сьогодні ДСТУ 8302:2015 – найновіший стандарт правил складання бібліографічних посилань в Україні. Його широко використовують наукові фахові видання України, університет й видавництва. Також ДСТУ 8302:2015 (нарівні з низкою міжнародних стандартів, зокрема APAMLA) офіційно затверджений для оформлення списків використаних джерел у дисертаціях відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 40 від 12.01.2017.

Відтак, професорсько-викладацький склад факультету дошкільної та спеціальної освіти долучилися до обговорення загальних правил цитування та посилання у наукових працях. Спікерами зустрічі була головний бібліограф Інформаційно-бібліографічного відділу  Рудь Ірина Григорівна.

Підсумовуючи, варто наголосити, що академічна доброчесність, чесне здобуття якісної освіти є ключем до успіху нашої країни, а молодь готова зробити крок на зустріч змінам і почуватися більш комфортно, висловлюючи власну думку, здобуваючи якісну освіту та будуючи кар’єру, покладаючись на власні сили.