ВИКЛАДАЧІ ТЕЖ НАВЧАЮТЬСЯ. ЧАСТИНА 2. конференція та підвищення кваліфікації «Сучасні освітні технології: від теорії до практики»

Гарною традицією на факультеті дошкільної та спеціальної освіти стало те, що науково-педагогічні працівники постійно самовдосконалюються та саморозвиваються. Адже професійний саморозвиток – один із значних елементів існування. Воно сприяє досягненню певного статусу, престижу та рівня життя.

Так, під гаслом професійного саморозвитку доктор філософії, старший викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Черніченко Людмила Анатоліївна та викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Цибулько Анна Олександрівна взяли участь у Всеукраїнській практичній онлайн-конференції «Сучасні освітні технології: від теорії до практики». Робота конференції була організована на Ютуб-каналі Київським інститутом післядипломної освіти з 22 по 23 січня 2022 року.

Під час конференції з тренінговими темати виступали такі спікери:

Лисишин Мар’яна. Тема: “Розвиток емоційного та соціального інтелекту учнів. Методики розвитку softskills”

Васюник-Кулієва Марія. Тема: “Нововведення в інклюзивному навчанні учнів з ООП”

Яцишин Марія. Тема: “Візуалізація навчального контенту за допомогою майндмеппінгу, або як навчати цікаво та захоплююче”

Гальвіцька Олена. Тема: “Практичні аспекти супервізії в початковій школі”

Доскочинська Ольга. Тема: “Сервіси і додатки Google для організації спільної та командної роботи онлайн”

Вітаємо наших колег із отриманням сертифікатів та підвищенням свого  професійного та наукового рівня.