ВИХОВНИЙ ЗАХІД «ШЕВЧЕНКО – ДУША УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ»

Тарас Шевченко – син українського народу. Батько України. Він став символом волі, справедливості та витривалості для кожного громадянина України, символом українського національного руху та відродження. Саме його творчість знайшла відгук у серцях людей з кожної верстви українського суспільства, пробудила національну свідомість і гідність. З нагоди відзначення дня народження великого українського поета, Кобзаря українського народу Т.Г. Шевченка, на факультеті дошкільної та спеціальної освіти було проведено виховний захід для студентів першого курсу.

Студрада факультету провела виховний захід «Шевченко – душа українського народу», під час якого ознайомила студентів з цікавими фактами про життєвий і творчий шлях великого Кобзаря, читали вірші Т.Г. Шевченка: Орленко Анастасія “Нащо мені чорні брови” (215 група), Товт Вікторія “Ми вкупочці колись росли” (215 група) та інші.

Актуальність Шевченкового слова, його ідей гуманізму і патріотизму, вболівання за долю України – це те, що об’єднує всіх українців навколо безсмертного «Кобзаря».