Новини, події, оголошення

ПРОФІЛАКТИКА ЕМОЦІЙНОГО ВИГОРАННЯ ПЕДАГОГА

Професія педагога – одна з тих, де синдром «професійного вигорання» є найбільш поширеним. Тому дуже важливим є вивчення особливостей його виникнення, розвитку та перебігу саме у педагогічній діяльності.

09 березня 2021 року продовжують роботу курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників зі спеціальності 012 Дошкільна освіта на факультеті дошкільної та спеціальної освіти, в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

Під час проведення заняття слухачі ознайомилися з основами профілактики професійної деформації та емоційного вигорання педагога.

Життя подібне до симфонії, а кожен із нас – інструмент, що грає свою неповторну партію в цьому прекрасному музичному творі. Жоден інструмент не може зіграти мелодію, написану для іншого. У кожного власна і неповторна партія. Кожен важливий і необхідний для досягнення гармонії.

Тому не дамо ми можливість завітати до нас синдрому професійного вигорання все – залежить  більшою мірою  саме  від нас. «Усе в твоїх руках».

Бажаємо слухачам курсів підвищення кваліфікації плідної роботи, нових досягнень та високого рівня педагогічної майстерності і компетентності для подальшого професійного зростання.