Виховна година зі здобувачами вищої освіти щодо недопущення вчинення дій терористичного характеру

На виконання розпорядження ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини № 2 від 15.02.2022 «Щодо проведення заходів з недопущення вчинення дій терористичного характеру», 21 лютого 2022 року зі здобувачами вищої освіти 312 групи факультету дошкільної та спеціальної освіти було проведено виховну годину.

Студентам було наголошено на недопустимості їх участі в телеграм-чатах та телеграм-каналах за тематикою «деаномізації» та попереджено про кримінальну і адміністративну відповідальність за здійснення чи замовлення завідомо неправдивих повідомлень терористичного характеру.