Виховна година «З Україною в серці – що я зроблю після війни»

19 травня пройшла виховна година для здобувачів 111 групи (куратор доц..Дудник Н.А.) факультету дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного університету імені Павла Тичини на тему: «З Україною в серці – що я зроблю після війни»

Війна має свою психологію – діяльність психіки під час війни переживає різні стани, тому потрібно зберігати душевне здоров’я та тверду віру у краще майбутнє під час війни.

Здобувачі охоче скориставшись однією з порад і з радістю поділились своїми мріями, планами, ідеями та сподіваннями. Як з’ясувалось у студентів дуже багато спільних мрій та цікавих ідей. Під час обговорення планів відчувалась надзвичайно дружня атмосфера, відмінний мікроклімат в нашій групі попри дистанційну відстань. Тож ми переконані, що вже зовсім скоро разом спільні мрії зможемо втілити у реальність!

Завдяки незламності духу, потужній  національній ідеї, патріотичній єдності ми обов’язково переможемо!!!

З Україною в серці!!! Все буде Україна!!!