25.11.21 р. відбулася  виховна година з студентами 411 групи на тему «Кібербулінг, як порушення прав людини»(куратор Гарбар С.В.).

Актуальність теми зумовлена тим, що невирішені конфліктні ситуації негативно впливають на успішність та активність студентів, порушують взаємодію у колективі, формують викривлене почуття справедливості на етапі формування їх, як особистості.

На онлайн зустрічі обговорювалися важливі та актуальні питання стосовно кібербулінгу (булінг із застосуванням цифрових технологій). Він може відбуватися в соціальних мережах, платформах обміну повідомленнями (месенджерах), ігрових платформах та мобільних телефонах. Це неодноразова поведінка, спрямована на залякування, провокування гніву чи приниження тих, проти кого він спрямований.

Всі студенти активно долучалися до обговорення та висловлювали власну думку. В обговоренні було висвітлено основні моменти, пов’язані з проблемою кібербулінгу. Тож тепер кожен студент знає: перш , ніж писати щось у соціальних мережах, варто добре подумати та виважити кожне слово!