День пам’яті жертв голодоморів

День приходить неминуче.
Після темені і тиші
Дні стають усе страшніші,
Бо вони, безжальні й вперті,
Все нові приносять смерті.

День пам’яті жертв голодоморів — щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння й ставлять символічні горщики з зерном і свічки до пам’ятників жертвам голодоморів в Україні.

26 листопада 2021 року доцентом кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Бегас Л.Д було проведено онлайн виховну годину для студентів 214, 215 та 24 груп до Дня пам’яті жертв Голодомору  “Пам’ять голоду, пам’ять серця. Схилимо голову в скорботі”. Людмила Дмитрівна ознайомила присутніх з трагічними сторінками тих страшних подій української історії.

Студентти підготували тематичні малюнки до цього трагічного дня.

Також наголосила, що цієї суботи, 27 листопада, на всій території України буде приспущено державні прапори. І о 16:00 відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання.

Наприкінці заходу присутні вшанували пам’ять жертв голодомору хвилиною мовчання та запалили свічку пам’яті.