Виховна година приурочена до Всесвітній день охорони навколишнього середовища

3 червня 2022 р. студентами 313 групи денної форми навчання факультету дошкільної та спеціальної освіти була проведена виховна година приурочена до Всесвітній день охорони навколишнього середовища (World Environment Day), який щорічно відзначається 5 червня (куратор Дука Т.М.).

Студенти демонстрували тематичні презентації та дійшли висновку, що цей День дає можливість кожному з нас прийняти на себе відповідальність за турботу про нашу планету й активно сприяти змінам.

Ми всі живемо на одній планеті і, забруднюючи її, шкодимо у першу чергу самим собі та своїм нащадкам. Кожен для себе повинен знайти шляхи для покращення навколишнього середовища.

Разом ми здатні зробити довкілля кращим, і надалі не забувати про його охорону та збереження природних скарбів.