Виховна година: «Діти: безневинні жертви війни…»

3 травня пройшла виховна година для здобувачів 311 групи (куратор доц. Білан В. А.) факультету дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного університету імені Павла Тичини на тему: Діти: безневинні жертви війни…» .

4 червня, у нашого майбутнього знов подія. І це, на жаль, не свято… День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Він був установлений Постановою Верховної Ради України від 1 червня 2021 року із врахуванням того, що з 2014 року на території Донецької, Луганської та інших областей внаслідок збройної агресії та інших дій держави-агресора проти України загинуло щонайменше 260 дітей. Чого саме 4 червня? Історія заснування цього сумного дня повертає нас у 19 серпня 1982 року. Саме тоді, під час засідання Генеральної Асамблеї ООН, членами цієї міжнародної організації було ухвалене рішення про заснування Міжнародного дня безневинних дітей – жертв агресії із щорічним відзначенням 4 червня.