Виховна година “Не загасити пам’яті вогонь…”

Вже стільки літ і стільки зим,
Як відгримів той бій кривавий,
Вони ж ще там, на полі слави,
Уклін їм, мертвим і живим!
О. Лупій

8-9 травня. День пам’яті та примирення, День Перемоги!

В ці дні ми згадуємо про страшні жертви Другої світової війни, про великий подвиг і трагедію нашого народу.

7 травня докторкою філософії, викладачкою кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Черніченко Людмилою Анатолівною було проведено виховну годину на тему “Не загасити пам’яті вогонь…” для студентів 214 та 215 груп в онлайн-режимі на платформі Google Meet під час якої вшанували подвиг ветеранів всіх воєн, що були і є на нашій українській землі та вклонилися пам’яті загиблих.

Захід пройшов під європейським гаслом «1939-1945. Ніколи знову». Такий підхід – це передусім вшанування пам’яті усіх жертв війни для недопущення подібних трагедій у майбутньому.

Дякуючи ветеранам за подвиг, згадуючи загиблих у Другій світовій війні, не змогли не провести паралель із сьогоденням. Знову війна на нашій землі. Знову гинуть молоді і перспективні. Студентка 215 групи Товт Віра поділилася своїми переживаннями, щодо війни на Сході України, ажде проживає з батьками саме там.

Дуже важливо відкривати та гортати сторінки історії, зміцнювати зв’язок поколінь. Низько вклоняємось пам’яті загиблих у всіх війнах, що відбувались і відбуваються на нашій землі, дякуємо ветеранам за їх ратний подвиг та молимось за мир на нашій Батьківщині!!!