успішний захист виробничої педагогічної практики

5 травня 2021 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти було проведено успішний захист виробничої педагогічної практики (в онлайн режимі)

для студентів 3 курсу 311,312,313 груп (керівники практики Дудник Н. А., Залізняк А.М.)

Педагогічна практика тривала з 12.04. 2021 по 23.04.2021 року у закладах дошкільної освіти міста Умань.

Під час захисту практики студенти представили звіти практики, які вдало супроводжувалися РowerPoint-презентаціями, обговорили труднощі, які виникали під час проведення занять та висловили пропозиції удосконалення процесу проходження виробничої практики. Звітуючи, студенти із захопленням ділилися враженнями про отриманий ними досвід практичної діяльності.

Усі завдання практики студенти виконали повністю, про що свідчить їх активність та ініціативність у підготовці звітних матеріалів. На думку студентів, завдяки педагогічній практиці їм вдалося поглибити і закріпити теоретичні та практичні навички з фахових дисциплін здобуті в університеті, удосконалили вміння проводити освітню роботу з дітьми дошкільного віку.

Результати проведеного захисту свідчать про те, що майбутні випускники спеціальності на високому рівні володіють методиками дошкільної освіти.

Щирі вітання студентам з успішним захистом та побажання фахового зростання!