Виховна година на тему “Моя сім’я”

Сьогодні, 15 травня, весь світ відзначає одну з найважливіших подій – Міжнародний день сім’ї.

Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу!

Цього чудового дня, студенти 212 групи та куратор групи Трофаїла Н.Д. провели виховну годину на тему “Моя сім’я”, де кожен студент розповідав про традиції та звичаї їхньої родини, а також цікаві історії.

Бажаємо, щоб у кожній родині завжди панували любов, вірність, взаєморозуміння і звичайно ж, щастя! Нехай кожна мить, проведена поруч з рідними, приносить вам тільки радість, посмішки, гармонію в душі і гарний настрій!