Виховна година «На часі – війна!»

28.04.2022 р. – відповідно до листа Міністерства і науки України від 22.04.2022 р. № 1/4408-22 «Про просвітницькі заходи з питань уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами та поведінки у надзвичайній ситуації» зі студентами 113 гр. було проведено виховну годину «На часі – війна!».

Куратор групи Неля Кравчук розповіла про небезпечні вибухові пристрої, у тому числі, заборонені міжнародним правом, які використовуються російськими окупаційними військами.

Акцентувала увагу на тому, що зростає загроза ураження цивільного населення від мін та вибухонебезпечних залишків війни, розглянули питання уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами та особливості поведінки у надзвичайних ситуаціях.

Окрім того студенти ознайомились із рекомендаціями у Додатку до листа Міністерства і науки України від 22.04.2022 р. № 1/4408-22.