НАСТАНОВЧА ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ І КУРСУ (11мб, 111, 112, 113 груп) ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 012 ДОШКІЛЬНА ОСВІТА ОС БАКАЛАВР

29 квітня 2022 року відбулася настановча конференція з навчальної педагогічної практики для студентів 1 курсу (11мб, 111, 112, 113 груп) денної форми навчання спеціальності 012 Дошкільна освіта ОС Бакалавр.

У роботі конференції, на платформі Google Meet, керівник практики по факультету Дука Т. М. представила студентам керівників практики, повідомила терміни проходження.

Керівник практики к.п.н. доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Мельникова О.М розкрила  завдання з модулів практики, наголосила на  організаційних питаннях щодо дистанційного проходження навчальної педагогічної практики в ЗДО.

Керівник практики к.п.н. доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Трофаїла Н.Д. ознайомила студентів із переліком завдань практики та строками здачі звітної та робочої документації.

Керівник практики к.п.н. доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Авраменко О.О. детально поінформувала студентів щодо заповнення звітної документації та наголосила на необхідності висвітлення практичних здобутків під час звітної підсумкової конференції.