Новини, події, оголошення

Вибори декана факультету відбулися!

 26.08.2021 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти відбулися збори трудового колективу. На порядку денному – обрання за конкурсом на посаду декана.

        Свою програму розвитку факультету на найближчі роки і перспективу озвучила єдина кандидатка на посаду декана – кандидат педагогічних наук, доцент Попиченко Світлана Сергіївна.

        Світлана Сергіївна зосередила увагу на планах розвитку факультету та проектах подальшої діяльності факультету.  У свою програму Попиченко С.С. включила питання підвищення рівня і кількості підготовки наукових тематик та ініціативних тем.

     В обговоренні кандидатури участь взяли завідувачі кафедр Кушнір В.М., Іщенко Л.В. Також виступила на підтримку кандидатури декана Малишевська І.А.

 

 

          За результатами  голосування всі делегати одноголосно підтримали кандидатуру Світлани Сергіївни і рекомендували її вченій раді університету на посаду декана факультету дошкільної та спеціальної освіти. А присутній на конференції перший проректор Андрій Миколайович Гедзик зазначив, що вибори проводилися відповідно до чинного законодавства та в установленому порядку.

 

Вітаємо Світлану Сергіївну та зичимо подальших успіхів.