Урочиста посвята першокурсників у студенти

Посвята в студенти – це свято, яке залишається в пам’яті назавжди. Причому, не тільки для першокурсників та викладачів вишу, а й для всіх студентів, які в цей день зазвичай отримують особливі враження.

1 вересня 2021 року відбулися урочисті церемонії Посвяти першокурсників у студенти факультету дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Студентів вітав професорсько-викладацький колектив.  З цінними і важливими настановами та словами привітання до першокурсників звернулися  ректорат університету на чолі з ректором, професором, доктором педагогічних наук, Заслуженим працівником освіти України Олександром Івановичем Безлюдним.

Ректор поспілкувався з представниками першого курсу та вручив їм символічний «Студентський квиток» та Ключ.

Особливий і святковий настрій створила концертна програма, в якій взяло участь вокальне тріо «Гонта».

Подальше спілкування з першокурсниками та їх батьками пройшло в аудиторіях вишу, де декан та заступники декана докладно розповіли про важливість обраної студентами професії, познайомили з кураторами та особливостями освітнього процесу в університеті.

Усім  студентам бажаємо бути цілісними особистостями і свідомими громадянами України, європейцями високої культури та інтелекту, професіоналами і лідерами!