ВИБІР ПРОФЕСІЇ ДЛЯ КОЖНОЇ ЛЮДИНИ – ЦЕ ВИБІР ПОДАЛЬШОГО ШЛЯХУ НАВЧАННЯ І ПРАЦІ, СВОГО МІСЦЯ В ЖИТТІ

Профорієнтація є одним із видів допомоги людині в усвідомленні своїх цілей, потреб, цінностей, самовизначенні. Головним завданням даної роботи є надання випускникам практичних порад і рекомендацій з особистісного розвитку і успішного вибору професійного шляху від фахівців.

Так, 24 грудня на факультеті дошкільної та спеціальної освіти відбулася онлайн-зустріч з випускниками Уманського медичного коледжу.

Під час зустрічі майбутнім абітурієнтам було продемонстровано відеоролик щодо переваг вступу до Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Також бесіда була спрямована на ознайомлення майбутніх абітурієнтів з переліком спеціальностей факультету дошкільної та спеціальної освіти, з умовами вступу у 2021 році. Майбутнім абітурієнтам було надано детальну інформацію про перспективи навчання, умови проживання в гуртожитках, активне дозвілля, працевлаштування випускників.

Бажаємо майбутнім студентам успіху при вступі до нашого ЗВО!