Всі ми родом із дитинства

Захід під назвою Арт-простір «Всі ми родом із дитинства», який пройшов 19.04.2017 року в читальному залі №2,на який були запрошені вихованці Центру розвитку дітей та студенти факультету дошкільної та спеціальної освіти, відкрив особливу сторінку у формуванні  в дітей та студентів інтересу до читання і забезпечення могутнього навчально-розвивального й виховного впливу книжки.

Бібліотекар читального залу №2 Ольга Прокопчук ознайомила присутніх з літературою, яка допоможе на етапі дошкільного віку розвивати  правильне відношення до книги та створювати такі умови, що сприятимуть ефективному формуванню в дітей читацької діяльності, вихованню в них стійкого інтересу до книжки та літературного читання.

Шквал емоцій та цікавості викликали наступні завдання :

• полілог-загадка «Невидима книжка»;
  • авторська казка;
  • гра «ТАК», чи «НІ»;
  • гра-драматизація «Книжковий магазин»;
  • гра «Я – бібліотекар!»;
  • арт-простір «Я – ілюстратор!».

На завершення вихованці Центру розвитку дітей «Дивосвіт» та студенти факультету дошкільної та спеціальної освіти мали змогу власноруч намалювати ілюстрації до улюблених казок та представити їх на виставці створеній на базі читального залу № 2.

Дякуємо за співпрацю!