«Формування здоровʼязберігаючих компетенцій дітей та молоді: проблеми, розвиток, супровід».

19 квітня 2017 року відбулася  Всеукраїнська науково-практична конференція науковців, педагогічних працівників, студентів на тему:

Конференція працювала за такими напрями:

1. Новітні підходи до формування здоровязберігаючих компетенцій дошкільників
  2.  2.Психолого-педагогічний супровід формування здоров‘язбережувальної компетенції  у дітей
  3. Формування у дітей з особливими потребами здоров‘язбережувальної компетенції

В роботі конференції прийняли участь викладачі, аспіранти, студенти практичні працівники закладів освіти. (з програми назви навчальних закладів).

З вітальним словом виступила док.пед.наук, професор Демченко І.І..

Доц. П‘ясецька Н.А., яка є засновником та організатором даної конференції, піднімала важливі питання здоров‘я дітей та молоді.

Виступи всіх учасників конференції були змістовними, цікавими.

Також досить цікавими були виступи студентів де вони представили практичний матеріал для роботи з дітьми і включили в роботу всіх учасників конференції (дати прізвища студентів).