ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «ПСИХОПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ФОРМУВАННЯ ТВОРЧОЇ ОСОБИСТОСТІ»

У рамках Третьої Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми сучасної психодидактики: філософські, психологічні та педагогічні аспекти» на базі Польсько-української науково-дослідницької лабораторії психодидактики імені Яна Амоса Коменського факультету соціальної та психологічної освіти (декан − д. пед. н, доц. Кравченко О. О.), факультету дошкільної та спеціальної освіти (декан − д. пед. н, проф. Демченко І. І.) УДПУ імені Павла Тичини, 17 травня 2019 року відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Психопедагогічні умови формування творчої особистості».

Модератори семінару – д. пед. н., проф. І. І. Осадченко, к. пед. н., доц. І. А. Дзюбенко. Почесними учасниками семінару стала делегація литовських колег: Рушкевічюте Лорети, директора Тракайськoго центру навчання дорослих; Косовскене Діани, заступника директора Тракайськoго центру навчання дорослих, Візманайте Дануте, методиста Публічного інституту «Тракайський центр просвіти».

Учасників семінару вітали: народна аматорська хорова капела під керівництвом Тетяни Рєхтіної, народний аматорський ансамбль народних інструментів Русь під керівництвом Віри Колабської та Ткачук Анастасія, учениця 2-а класу НВК «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання» Уманської міської ради.

На пленарному засіданні семінару із доповідями виступили: Білошкурський Валентин Васильович – директор Уманського міського будинку культури ім. Ю. К. Смолича, викладач вищої кваліфікаційної категорії КВНЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т. Г. Шевченка»; Коваленко Зорина Вадимівна – директор Уманської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №1 імені О. С. Пушкіна; Кірсан Олена Олександрівна – педагог-організатор Уманської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №1 імені О. С. Пушкіна.

Інтерпретацію української народної казки «Івасик-Телесик» із її психопедагогічним аналізом представили студенти 2 та 4 курсів факультету соціальної та психологічної освіти. Родзинкою постановки стала участь учениці 2-а класу НВК «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання» Уманської міської ради, Ткачук Анастасії.

Сподіваємося, що такі творчо-методичні семінари стануть традицією нашого університету.