ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МЕТОДОЛОГІЧНИЙ СЕМІНАР «ЦИФРОВІ РЕСУРСИ ДЛЯ ВЧИТЕЛЬСТВА. ЧОМУ ПРИНЦИП «ЧИМ БІЛЬШЕ — ТИМ КРАЩЕ» НЕ ПРАЦЮЄ?»

Викладачі кафедри психології та педагогіки розвитку дитини кандидат педагогічних наук, старший викладач Рябошапка Ольга Володимирівна та викладач-стажист Журавко Тетяна Валеріївна долучилися до Всеукраїнського методологічного семінару «Цифрові ресурси для вчительства. Чому принцип «чим більше — тим краще» не працює?», організованого державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти 16 лютого 2023 року в онлайновому режимі.

Організаторами семінару були Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, Центр освітнього консультування, ГО «Ukraine Active», МБО «Лідер якості».

Щиро дякуємо всім організаторам семінару. Бажаємо всім успіхів, оптимізму, добра, миру і дочекатися світлого дня Перемоги!