Настановча конференція з виробничої педагогічної практики здобувачів IV курсу ОС «Бакалавр» (411, 412, 413 групи денної форми навчання та 411з, 412з, 413 групи заочної форми навчання), спеціальності: 012 Дошкільна освіта

На факультеті дошкільної та спеціальної освіти 17 лютого відбулась настановча конференція з виробничої педагогічної практики, метою якої було ознайомлення здобувачів IV курсу ОС «Бакалавр» (411, 412, 413 групи денної форми навчання та 411з, 412з, 413 групи заочної форми навчання), спеціальності: 012 Дошкільна освіта з особливостями проходження практики.

Групові керівники надали рекомендації щодо проходження практики в дистанційному режимі, окреслили завдання та особливості роботи студента-практиканта у закладах, що є базами практики.

Під час on-line зустрічі, керівник практики по факультету доц. Дука Т.М. наголосила на необхідності дотримання техніки безпеки, ознайомила з вимогами щодо оформлення звітної документації.

Проф. Іщенко Л.В. ознайомила з метою, завданнями, змістом практики та окреслила очікувані результати практики.

Доц. Підлипняк І.Ю. зосередила увага здобувачів на особливостях оформлення робочої документації та на процедурі майбутнього захисту результатів виробничої практики в on-line форматі.