ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

29 квітня на факультеті дошкільної та спеціальної освіти відбулася XІХ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Особливості організації життєдіяльності дитини у сучасному дошкіллі».

Захід відбувся в онлайн-форматі з метою визначення та обговорення актуальних проблем та підходів до організації життєдіяльності дітей у сучасному закладі дошкільної освіти.

До роботи студентської науково-практичної конференції долучились більше 100 учасників п’яти закладів вищої освіти України.

З вітальним словом до гостей та учасників заходу звернулися в. о. декана факультету дошкільної та спеціальної освіти доцент Світлана Попиченко, заступник декана факультету з наукової роботи викладач Анна Слатвінська, які наголосили на необхідності проведення таких заходів, побажали учасникам, плідної роботи, цікавої дискусії при обговоренні винесених на розгляд актуальних питань дошкільної освіти.

Доповідачі ОС бакалавр Демиденко Дар’я, Казанцева Надія, Плешкова Андріана, Никоненко Руслана та ін. під час виступів розкрили основні актуальні питання дошкілля у підготовлених презентаційних матеріалах.

На матеріалах конференції вийшов друком збірник тез доповідей студентів.

Висловлюємо вдячність усім учасникам конференції!

Учасникам конференції бажаємо успіхів у подальшій науково-дослідній та навчальній діяльності.