СТУДЕНТСЬКА ГРА «ЩО? ДЕ? КОЛИ»

Мабуть, усі ви погодитеся, що знати все – неможливо. Але без ерудиції, вміння логічно мислити, практично використовувати власні знання, шукати і знаходити необхідну інформацію в сучасному світі не обійтися.

Тож 29 квітня ми перевірили, чи змогли наші знавці впоратися з цікавими питаннями.

Студенти факультету дошкільної та спеціальної освіти взяли участь у І турі інтерактивної гри «Що? Де? Коли?».

Учасники команди знавців «Вундеркінд», її капітан Ревук Олександр, члени команди – Бурлик Дар’я, Гончарук Анастасія, Демиденко Дар’я, Овчарук Катерина, Рибаконь Олександра, грали проти команди «Ради молодих науковців університету».

З вітальним словом виступила проректор з наукової роботи Годованюк Тетяна Леонідівна, яка побажала знавцям удачі.

Заступник декана з наукової роботи Слатвінська Анна Анатоліївна ознайомила з правилами гри.

Також побажала успіху голова СНТ університету Юрченко Наталія.

Голова СНТ факультету Мельник Ірина разом зі знавцями провели І тур з цікавістю.

Здобули перемогу у І турі інтерактивної гри команда знавців «Вундеркінд» з рахунком 6:4. Рибаконь Олександра представлятиме факультет у ІІ турі інтерактивної гри на університетському рівні.

Дякуємо всім!!