Новини, події, оголошення

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

ПРОГРАМА

Проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції Сучасні тренінгові технології для розвитку особистості: еко-тренінг” 31 травня 2018 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини

 

09:30 – 10:00

Хол корп. №3

 

Реєстрація учасників фестивалю

Аудиторія №401

10:30 – 11:00

Урочисте відкриття
 Презентація спікерів першої лінійки
 Перша лінійка занять
 

Перепада Ольга Михайлівна – кандидат психологічних наук, медичний психолог (ГО «Тренінговий центр «Гармонія»), м.Ватутіне

 

Організація освітнього простору дитини з РАС (розлади аутистичного спектру)

На сьогодні питання навчання дітей з розладами аутистичного спектра в освітньому просторі все частіше постають в роботі спеціалістів психологічної служби. При цьому самі труднощі, носять самий різноплановий характер: тут і недостатній рівень обізнаності про сам розлад, особливості психолого-педагогічного супроводу, суто практичні питання, які виникають при безпосередній роботі з дітьми, що мають РАС.

На вирішення саме останнього питання і буде спрямований тренінг. По закінченні – учасники отримають більш реальні та практичні акценти роботи з дітьми з РАС, стратегії поведінки, вправи й техніки роботи з ними.

Кількість учасників 15 осіб.

Тривалість – 2 години.

Вартість 100 грн.

 

 

Коновальчук Валентина Іванівна – кандидат психологічних наук, завідувач кафедри психології комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»

 

Практикум саморегуляції емоційного стану особистості

 

Тренінг орієнтований на виявлення внутрішніх емоційних суперечностей особистості на основі рефлексивного дискурсу. Використовуються практики катарсису з метою зниження емоційного напруження, каналізації енергії переживань та стабілізації емоційного стану. Психологічний аналіз актуалізованого стану дозволяє виявити індивідуальні причини загострення емоційних суперечностей, їх зв’язок із попереднім значущим досвідом й простежити особливості моделювання актуального внутрішнього стану та досвіду міжособистісних взаємин.

Основна увага зосереджена на виявленні фіксованих та хронічних емоційних накопичень страху, сорому та провини як утвореннях, що фундують емоційну нестабільність і визначають невротичний характер життєвих процесів людини.

Кількість учасників 10 осіб.

Тривалість – 4 години.

Вартість 300 грн.

Додаткові умови: мати із собою карі-мат.

 

 

Пасічнюк Ольга Петрівна – директор Центру педагогічних та психологічних досліджень Київського національного торговельно-економічного університету, психолог, екзистенційний консультант, автор і ведуча соціально-психологічних тренінгів «На перевалі» На що схоже життя? Іноді воно схоже на гірські хребти, вершини яких доводиться долати або перевали, де можна перепочити і обдумати подальший шлях. Інколи, життя схоже на ключові запитання та практичні відповіді, які ставить собі сама людина. Також життя подібне зусиллям у часі. А буває, що життя побідне тиші та мовчанню.На майстер-класі, за допомогою логоаналізу, ми спробуємо віднайти те саме ключове запитання життя – особистий «перевал», щоб побачити нову вершину… Бо, часом, власне запитання буває важливіше, ніж проста відповідь на нього.Кількість учасників 20 осіб.

Тривалість – 2 години.

Вартість 100 грн.

 

 

Лукомська Світлана Олексіївна – кандидат психологічних наук, старший науковий співробітник лабораторії методології і теорії психології Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України

Мельник Олена Вікторівна – психотерапевт Черкаського обласного госпіталю ветеранів війни, науковий кореспондент Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України

 

Презентація колоди метафоричних асоціативних карт “Адаптація” (створеної на основі малюнків учасників АТО)”

В програмі:

1) Методи створення нової колоди метафоричних асоціативних карт, особливості перевірки колоди на надійність

2) Історія створення та особливості використання колоди “Адаптація” у роботі з учасниками АТО

3) Вправи з колодою “Адаптація”

Кількість учасників 12 осіб.

Тривалість -3 години.

Вартість 100 грн.