ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ «МАГІСТРА» ВИПУСКНИКАМ ФАКУЛЬТЕТУ

07.02.2023 р. у 413 ауд. відбулося вручення дипломів «магістра» випускникам факультету дошкільної та спеціальної освіти денної та заочної форм навчання.

З вітальним словом звернулася до випускників декан факультету дошкільної та спеціальної освіти – к.п.н., доцент, доцент кафедри дошкільної освіти Світлана Сергіївна Попиченко та побажала їм бути успішними у професійному та особистому житті та не зупинятися на досягнутому, а прагнути опановувати нові вершини.

Також з вітаннями виступила к.п.н., доцент, доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Ольга Григорівна Бутенко та окрім гарних вітань побажала студентам долучатися до наукової співпраці – участі у конференціях, семінарах, круглих столах та методичних дайджестах.

Студенти-випускники у відповідь на всі вітання відповіли гарними висловлюваннями про роки навчання в університеті, про викладачів, які передавали їм щоденно власні знання та спонукали до нових відкриттів тощо.

Щиро вітаємо випускників факультету дошкільної та спеціальної освіти з успішним завершенням навчання та отримання диплома «магістра».

З найщирішими побажаннями адміністрація факультету

та професорсько-викладацький склад