Перейти до вмісту
Сьогодні свій День Народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Авраменко Оксана Олександрівна!
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/10/kviti-DN-1-600x433.jpg)
Шановна Оксано Олександрівно! Весь колектив факультету дошкільної та спеціальної освіти щиро вітає Вас з Днем Народження! Бажаємо Вам добробуту та здійснення усіх мрій! Нехай у Вашому житті завжди буде щастя, хороший настрій, а на вашій дорозі зустрічатимуться тільки хороші люди! Зі святом Вас!