Новини, події, оголошення

НОВЕ ПОПОВНЕННЯ КОЛЕГІУМУ МІГУС

  Щороку, традиційно у вересні, відбуваються вступні випробування до Колегіуму міжінституційних індивідуальних гуманітарних студій (МІГуС) Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Навчання студентів у Колегіумі відбувається паралельно із навчанням на своєму факультеті. Це передбачає розширення спектру дисциплін, вивчення яких сприяє особистісному та професійному розвитку юнаків та дівчат. Навчання у МІГуСі, яке триває три роки, також передбачає написання наукової роботи (кожен слухач Колегіуму обирає тему дослідження під час індивідуальних консультацій з науковим керівником). Окрім цього МІГуС – це можливість вивчати польську мову та культуру, а також долучатися до літніх мовних шкіл й навчання за кредитною та ступеневою мобільністю.

   Відбулися вступні співбесіди із 19 студентами УДПУ імені Павла Тичини, бажаючими навчатися у Колегіумі МІГуС. Претенденти представляли по дві теми, які студіювали упродовж місяця. Кожен студент намагався показати свою ерудицію та обізнаність в обраній тематиці.

   За результатами вступної співбесіди комісія рекомендувала до зарахування Ірину Макогоненко, Артема Лукієнко, Ольгу Сатанівську, Вікторію Афоніну, Софію Черевченко, Анастасію Тищенко, Олену Тимошенко, Ольгу Топольник, Наталію Гусейнову, Дар’ю Куян, Марину Король, Анну Кулінєєву. Всі вони у жовтні розпочнуть своє навчання.

   Бажаємо новому поповненню Колегіуму МІГуС цікавого, творчого та успішного навчання, повною мірою скористатися прекрасними можливостями, які надає університет на шляху високоякісної освіти.