Новини, події, оголошення

Вітаємо з Всеукраїнським днем дошкілля

Сьогодні в нашій державі відзначають Всеукраїнський День вихователя та всіх дошкільних працівників. Свято має за мету привернути увагу до дошкільних навчальних закладів, їх працівників і до дошкілля в цілому.

 Всі, хто причетний до дошкілля, це люди, що мають неабияку любов до дітей та своєї справи, володіють величезним терпінням, ладні дарувати вихованцям та їх батькам свої навички, вміння, свою турботу, ніжність, ласку, порозуміння. Від цих людей залежить майбутнє нашої держави, адже ті зернята, що закладені працівниками дошкільних закладів у душі вихованців, проростуть в майбутньому великими плодами. Тож подальша доля кожної маленької людини, кожного з нас в певній мірі залежить від мудрості та навичок вихователя, від його терпіння та вміння осягнути дитячу душу, внутрішній світ малюка.

Тож всіх  працівників закладів дошкільної освіти  вітаємо зі святом!

Бажаємо мудрості, натхнення, позитиву в роботі. Нехай професіоналізм і набутий практичний досвід допомагають вам реалізовувати сучасні програми виховної роботи з дітьми. А життя буде сповнене незгасною енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та теплотою рідних.

 

З повагою  адміністрація факультету дошкільної та спеціальної освіти