Новини, події, оголошення

БАРВИСТИЙ СВІТ ДИТИНСТВА

27 вересня було проведено годину куратора з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня Дошкілля – свято радості, добра і надії.

«Барвистий світ дитинства» – година куратора, проведена студентами 113 групи та куратором групи Нелею Кравчук – для усіх, хто обрав нелегкий шлях в житті, для кого головне в житті – Дитина.

Кожен малюк приходить у світ з власним безцінним скарбом, який він має віднайти у собі та відкрити людям – щоб заіскрився коштовним сяйвом.

«Від педагога залежить, чим стане серце дитини – ніжною квіткою чи засушеною корою. Заповітна мрія кожного мислячого педагога – щоб серце вихованця було чутливим до кожного слова вихователя, щоб дитяча душа відгукнулась, мов ніжна струна, на тонку музику його душі» – порада видатного українського педагога В.О. Сухомлинського.

Згадали й видатного піонера українського дошкілля Софію Русову: «Вихователь… повинен мати наукову освіту, широту світогляду й фахову підготовку», яку набувають майбутні фахівці у інтегрованому тандемі «дитина-вихователь-студент-викладач».

Вітаємо всіх викладачів із професійним святом та бажаємо міцного здоров`я, успіхів і творчих злетів!