ВІТАННЯ ІЗ ЮВІЛЕЄМ АКАДЕМІКУ ВОЛОДИМИРУ КУЗЮ

У цю чудову літню пору, у день святого Володимира, ювілейний день народження святкує високоповажна та шанована людина – доктор педагогічних наук, професор, дійсний член Національної академії педагогічних наук України й Академії педагогічних та соціальних наук, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри дошкільної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Володимир Григорович Кузь.

80-ліття Володимир Григорович зустрічає як добре відомий не лише в Україні, а й за межами нашої держави вчений-дослідник, досягнення якого відзначені численними державними та міжнародними нагородами. Ювіляр досяг великих успіхів у багатьох сферах завдяки титанічній праці та нескінченній відданості справі. Його високий авторитет у науково-освітніх колах заснований на глибоких знаннях, підкріплених безцінним професійним досвідом, яким він щедро ділиться з молодим поколінням.

Вельмишановний Володимире Григоровичу!

Від усієї освітянської родини УДПУ імені Павла Тичини прийміть щиросердні, сповнені людської шани і поваги слова привітання з нагоди ювілею!

Ми пишаємось тим, що нам випала можливість працювати з Вами і досягати професійних висот. Ваша життєва мудрість, багаторічна послідовна та натхненна діяльність принесли радість і віру в себе багатьом людям: студентам, молодим та досвідченим науковцям, освітянам-практикам. Під Вашим керівництвом Уманський державний педагогічний інститут, а згодом – університет, став провідним вищим навчальним закладом регіону з підготовки педагогічних кадрів. Ваші знання, талант організатора, невичерпна енергія, прагнення досягати досконалості у всьому, високе почуття відповідальності є прикладом для виховання наступних поколінь науковців. Глибоку повагу і захоплення викликають Ваш багатий досвід, активна життєва позиція та принциповість. Ви не тільки своє серце, а й усе свідоме життя віддали дітям, освіті, науці, педагогіці.

Шановний ювіляре! Від усієї душі бажаємо Вам на довгі-довгі роки міцного здоров’я, щастя, благополуччя, оптимізму та нових творчих успіхів. Нехай у всіх починаннях Вас супроводжують розуміння і підтримка з боку колег та однодумців, а професійна діяльність буде сповнена новими досягненнями і перемогами.

Віримо, що яскраві промені Вашої енергії та благодатні зерна таланту педагога, вченого та керівника, засіяні Вами, шановний Володимире Григоровичу, на ниві української педагогічної освіти та науки, щоразу зростатимуть щедрим урожаєм добра, людяності та любові!

Многих і благих літ!
Ректорат, профспілковий комітет