УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ – НАЙПОПУЛЯРНІШИЙ ВНЗ ЧЕРКАЩИНИ СЕРЕД ВСТУПНИКІВ

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини традиційно залишається найпопулярнішим закладом вищої освіти Черкащини серед вступників. Найбільшу кількість заяв у порівнянні із закладами області, як і в минулі роки, вступники подали саме до УДПУ: станом на 27 липня подано 9066 заяв за освітньо-кваліфікаційними рівнями «Бакалавр» та «Магістр».

Лідерство УДПУ у вступній кампанії 2018 року підтверджує його позитивний імідж у широкої громадськості. Завдяки наполегливій та цілеспрямованій роботі професорсько-викладацького складу, усього колективу університет є престижним навчальним закладом, у якому кожен студент має змогу здобути якісні науково-практичні знання для досягнення професійного успіху та цікаво провести незабутні студентські роки.

Начальник управління освіти та науки Черкаської обласної адміністрації Валерій Данилевський під час інтерв’ю журналісту сайту «Про все» зазначив: «Уманський педагогічний університет ім. П. Тичини дійсно тримає лідерство вже не перший рік. Я бачу кілька суттєвих складових такого успіху. У них дуже потужно працює центр профорієнтаційної роботи. Там виключно профорієнтаційною роботою цілеспрямовано займається кілька фахівців, які власне й рекрутують майбутніх абітурієнтів. До того ж, у них дуже вдало підібрані спеціалізації та комбінації запропонованих професій. Тобто, цей заклад вищої освіти не надає монопрофесію, а по факту випускає спеціалістів, які зможуть працювати за кількома професіями. Така конкурентоздатність для молодих фахівців є дуже актуальною на сучасному ринку праці. У цьому я і бачу перевагу над іншими провідними вишами області».