ВІДКРИТЕ ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ “ОСОБЛИВОСТІ ПСИХОЛОГІЧНОГО РОЗВИТКУ ДІТЕЙ НА ЕТАПІ РАННЬОГО ДИТИНСТВА”

Період раннього дитинства посідає особливе місце в розвитку та становленні особистості людини. Впродовж перших трьох років життя дитина оволодіває прямоходінням, діями з предметами, мовленням, набуває самостійності і першого соціального досвіду. Унікальність цього періоду полягає в тому, що в ньому закладаються основи загального розвитку і життєдіяльності дитини.

Повна реалізація розвивального потенціалу раннього віку залежить від дорослих: батьків та педагогів, які супроводжують малюка з перших днів його народження. У зв’язку з цим постають нові вимоги до професійної компетентності вихователів. В їхній діяльності актуальними стають знання, уміння і навички необхідні для ефективного вирішення завдань розвитку та виховання дітей раннього віку, а також для надання кваліфікованої психолого-педагогічної допомоги батькам, налагодження з ними успішної взаємодії.

Використання інноваційних педагогічних технологій та інтерактивних методів навчання дало змогу досягнути успіху в результативності координації уваги та зосередженості студентів. Дане практичне заняття має ціннісний характер у підготовці майбутніх фахівців дошкільної освіти.