ЗАХІД «ІНСЦЕНІЗАЦІЯ КАЗОК В. СУХОМЛИНСЬКОГО ДІТЬМИ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ»

26  вересня 2018 року проведено захід  «Інсценізація казок В. Сухомлинського дітьми дошкільного віку», присвячений вшануванню пам’яті В. О. Сухомлинського – корифея української педагогіки, гуманіста, знавця дитячих та  учительських сердець, видатного педагога сучасності, якого по праву називають учителем добра і краси. Василь Олександрович любив дітей і написав для них багато цікавих казок, в яких  переважає доброта. Захід організувала та провела кандитат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти – Залізняк Алла Миколаївна.

Під час означеного заходу діти дошкільного віку дошкільного закладу № 12  «Золота рибка» м. Умані інсценізували казку Василя Сухомлинського  «Як Ніна не злякалася гусака». Дошкільники продемонстрували розуміння поняття «доброта» під час гри «Якщо ти добра людина, то повинна…».