Новини, події, оголошення

ВІДБУВСЯ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ЛОГОПЕДІВ

Мовлення – це процес спілкування опосередкований мовою. У дошкільному віці дуже активно проходить розвиток комунікативних форм та функцій мовної діяльності, удосконалюються практичні мовні навички, поповнюється словниковий запас. Саме тому, в цьому віці з дітьми активно працюють логопеди аби виявити певні мовленнєві порушення. І часто в своїй роботі використовують інноваційні логопедичні технології.

«Інноваційні підходи в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах дошкілля» так звучала тема семінару-практикуму логопедів, який відбувся 26 листопада 2019 року на базі ЗДО № 12 «Золота рибка» м. Умань.

Метою семінару було підвищити рівень професійної та особистісної компетенції логопедів щодо роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, розширити уявлення використання різних інноваційних технологій та прийомів роботи з розвитку мовлення у дітей даної категорії.

Бегас Людмила Дмитрівна, к.п.н., доц. кафедри спеціальної освіти поділилась власним досвідом використання інноваційних  технології. Логопеди мали можливість ознайомитися зі змістом доповіді, етапами впровадження різних інноваційних технологій та наочним і дидактичним матеріалом з даного питання.

За круглим-столом учасники семінару обговорили проблемні питання та підвели підсумки роботи.