НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

Практика студентів – невід’ємна складова процесу підготовки спеціалістів у закладах вищої освіти; її мета – оволодіння сучасними методами, формами організації майбутньої професійної діяльності формування у студентів.

25 листопада 2019 року відбулася настановча конференція з педагогічних практик для студентів 111-з-113-з, 331з-333з груп факультету дошкільної та спеціальної освіти.

У вступному слові відповідальна за практику по факультету дошкільної та спеціальної освіти Дука Т.М. звертаючись до студентів наголосила на важливості проходження даної практики, дотримання усіх правил та вимог.

Керівники практики Кривда В. С., Колісник Л. В., Трофаїла Н. Д. детально розповіли присутнім про терміни проходження практики, звітну документацію, яку необхідно буде здати усім практикантам.