відбулося засідання членів наукового гуртка «Лікувальна фізкультура та масаж в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами»

21 грудня 2021 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти   у дистанційній формі, керівник кандидат педагогічних наук, викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти – Слатвінська Анна Анатоліївна.

Здобувачі вищої освіти прозвітувались про пророблену роботу, про наукові здобутки, які вони отримали за І-й семестр 2021-2022 н.р. Зокрема, Рибаконь Олександра, Бондаренко Катерина, Бобух Яніна та Федчик Юлія були доповідачами на ІV Регіональному науково-практичному семінарі «Нетрадиційні методи терапії в логопедичній роботі»; у Королюк Катерина, Павленко Дар’ї та Войтович Карини вийшли друком тези у матеріалах Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуалізація творчого професійного потенціалу майбутніх фахівців дошкільної освіти».

Також всі студенти наукового гуртка є учасниками Освітньо-наукового Центру сімейно-центрованих практик, де вони постійно беруть участь у круглих столах, засіданнях, семінарах, представляють свої доробки та мають можливість ознайомитись з напрацюваннями вітчизняних та зарубіжних учених.

Зичимо членам наукового гуртка творчого та наукового натхнення!

Автор: Слатвінська А.А.