Підготовка майбутніх педагогів до впровадження Концепції «Нова українська школа»

21 грудня 2021 року на базі Науково-методичного центру психологічного і дидактичного супроводу Нової української школи було проведено Регіональний науково-практичний семінар «Підготовка майбутніх педагогів до впровадження Концепції НУШ в освітній процес  ЗДО та ЗЗСО».

У семінарі взяли участь провідні педагоги Черкащини, тренери НУШ, науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти факультету дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Географія семінару охопила ряд провідних закладів освіти Черкащини: КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Канівської міської ради Черкаської області»; Канівська загальноосвітня школа I-III ступенів № 4 Канівської міської ради Черкаської області; Комунальний заклад «Канівська санаторна школа Черкаської обласної ради»; Рижанівський опорний заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Водяницької сільської ради Звенигородського району Черкаської області; Звенигородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1  Звенигородської міської ради  Звенигородського району  Черкаської області; Вільховецький навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів ім. Героя України В’ячеслава Чорновола» Звенигородської міської ради Черкаської області; Звенигородська спеціалізована школа  І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка Звенигородської міської ради Черкаської області, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

Учасники семінару обговорили широке коло питань особливостей функціонування Нової української школи: нормативно-правову базу, шляхи реалізації основних засад Державного стандарту початкової освіти, принципи побудови дошкільної та початкової освіти, проблема підготовки майбутніх педагогів до впровадження Концепції «Нова українська школа» в освітній процес закладів освіти.

Зустріч пройшла у невимушеній дружній атмосфері, не зважаючи на роботу в дистанційному режимі. Учасники визнали необхідність та ефективність таких зустрічей та висловили сподівання на наступні зустрічі.

Висловлюємо вдячність усім учасникам семінару та зичимо усіляких гараздів у прийдешньому Новому році!