Відбулася онлайн-зустріч випускників факультету дошкільної та спеціальної освіти

9 червня 2023 року дистанційно відбулася зустріч випускників факультету дошкільної та спеціальної освіти. На зустрічі були присутні випускники рідної Альма-матері, викладачі, студенти перших курсів.

Факультет дошкільної та спеціальної освіти пишається своїми випускниками, іх творчими та професійними здобутками. Адже серед випускників  факультету є відомі науковці, завідувачі закладів дошкільної освіти, методисти, психологи, вихователі, логопеди державних та приватних закладів освіти.

З вітальним словом до випускників звернулася декан факультету дошкільної та спеціальної освіти – кандидат педагогічних наук, доцент Попиченко Світлана Сергіївна.

З теплими словами про студентські спогади виступили випускники факультету:

• Найдюк Ірина Сергіівна – викладач кафедри дошкільної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;
  • Білоусова Діана Володимирівна – власниця дитячого освітнього клубу «Смайлик». Практикуючий вчитель з підготовки до школи, англійської мови та швидкісного читання;

• Рюміна Алла Валеріївна – вчитель-логопед ЗДО №30;

• Тертична Жанна Олексіївна – вчитель початкових класів Червонокутського ліцею Буцької селищної ради Черкаської області,Уманського району;

• Мулько Юлія Михайлівна – вихователь Української дитячої академії.

Від імені студентів виступила магістрантка 1 – го курсу факультету дошкільної та спеціальної освіти Катерина Овчарук.

Організатор зустрічі та ведуча доктор педагогічних наук, професор кафедри дошкільної освіти Гаврилюк Світлана Миколаївна побажала випускникам факультету та студентам миру, невичерпного джерела сил, здоров’я, натхнення, творчості, нових професійних досягнень.