Академія обдарованої дитини «Вундеркінд»

СТУДІЯ «SPEAKING-CLAB» АКАДЕМІЇ ОБДАРОВАНИХ ДІТЕЙ «ВУНДЕРКІНД» ПРОДОВЖУЄ СВОЮ РОБОТУ

Вивчення іноземної мови – це прекрасна можливість для дітей розширити своє уявлення про світ, дізнатися про життя в інших країнах, познайомитися з багатою культурою різних народів.

Найефективнішим періодом для вивчення англійської мови є вік дитини від трьох до дев’яти років. Раннє вивчення англійської мови сприятливо впливає на розвиток пам’яті, уваги, мислення та уяви дітей.

На занятті вихованці Академії обдарованих дітей познайомилися з темою «Сolors» (Кольори).  Діти пригадали, які кольори вони знають та вивчили нові. Заняття проходило  весело, продуктивно і супроводжувалось великою кількістю яскравих зображень, переглядом мультфільму про кольори, дидактичними та рухливими іграми.

Заняття з англійської мови – це дивовижне поєднання корисного та веселого проведення часу. Оскільки дітки в невимушеній атмосфері вивчають нові слова і фрази, грають у цікаві пізнавальні ігри, виконують веселі завдання.