ВЕБІНАРИ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ ПЛАТФОРМИ «WEB OF SCIENCE»

29 червня 2023 р. викладачі кафедри психології та педагогіки розвитку дитини, факультету дошкільної та спеціальної освіти долучилися до вебінару українською мовою, під час яких розглядатимуть актуальні питання роботи з платформою «Web of Science». На вебінарі розглянуто отримання доступу до ресурсів Clarivate, пошук інформації на платформі «Web of Science» та якісних видань для публікації результатів досліджень учених, оновлення Journal Citation Reports (JCR) 2023 і його особливості, зокрема відображення імпакт-фактора для всіх журналів, що індексуються у Web of Science Core Collection, роботу з авторськими профілями.

Заходи організовує компанія «Clarivate», яка продовжує надавати підтримку українським дослідникам у складних умовах війни.

Дякуємо організаторам за проведення вебінару.