Вебінар «Research Smarter: Зважена оцінка видань»

Зростання кількості наукових результатів, зміни в публікаційному ландшафті, спричинені поширенням відкритого доступу, вимоги до публікацій і активність хижацьких видань спонукають авторів бути уважними при виборі видання для публікації.

Викладачі факультету дошкільної та спеціальної освіти  24 березня 2022 р. долучилися до вебінару «Research Smarter: Зважена оцінка видань»,  Тихонкової Ірини Олександрівни к.б.н., експерта з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання компанії Clarivate Analytics, наукового співробітника відділу сигнальних систем клітини Інституту молекулярної біології і генетики НАН України.

На вебінарі учасники розглянули процес відбору видань для індексування у Web of Science, з різних галузей знань, які критерії якості видання, які додаткові показники та метрики видання доступні в Journal Citation Reports, як знайти краще видання для публікації або перевірити чи дійсно запропоноване видання індексується базою даних. До зустрічі на наступних вебінарах.

Дякуємо організаторам вебінару!