Виховна година: «Психоемоційний стан студентів під час військового стану»

Під час військових дій та воєнного стану студенти є однією з найбільш вразливих категорій і потребують психологічної підтримки.
       Тому, 25.03.2022 р. викладачами кафедри спеціальної та інклюзивної освіти доц. Лемещук М.А., к.п.н. Бевзюк М.С. була проведена виховна година на тему: «Психоемоційний стан студентів під час військового стану» для студентів 416 з групи факультету дошкільної та спеціальної освіти у режимі online за допомогою сервісу Google Meet.
         Метою виховної години є психологічна підтримка, спілкування, переключення уваги студентів від подій які відбуваються у державі.
Під час зустрічі обговорювалися питання: збереження життєстійкості особистості в умовах воєнних дій; стрес і психічна травма; психологічні хвилинки як засіб емоційної стабілізації.