УСПІШНИЙ ПОЧАТОК КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

15 квітня 2019 року розпочато роботу курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників (логопедів, дефектологів, спеціальних та практичних психологів, вчителів та асистентів вчителів (вихователів) у сфері інклюзивного навчання) в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, на факультеті дошкільної та спеціальної освіти.

Слухачів привітали з початком роботи курсів д. п. н., проф., декан факультету дошкільної та спеціальної освіти Демченко Ірина Іванівна, завідувач відділу післядипломної освіти, к. п. н., доц. Герасименко Оксана Володимирівна та  відповідальна за курси підвищення кваліфікації на факультеті, к. п. н., доц. Мельникова Ольга Миколаївна.

Під час проведення організаційних зборів слухачів курсів підвищення кваліфікації декан факультету Демченко І. І. ознайомила з матеріально-технічною базою факультету, професорсько-викладацьким складом та особливостями проведення курсів.

В межах проведення зборів відбулося засідання круглого столу «Актуальні проблеми інклюзивної та спеціальної освіти», під час якого слухачі мали можливість висловити своє бачення щодо нагальних питань у сфері спеціальної освіти.

Бажаємо слухачам курсів підвищення кваліфікації плідної роботи, нових досягнень та рівня педагогічної майстерності і компетентності для подальшого професійного зростання.

В добрий час!