Наш університет як активний учасник і організатор численних доброчинних заходів взяв участь у Національному конкурсі «Благодійна Україна» та одержав диплом учасника.

Щорічні акції для хворих дітей; збір одягу, іграшок та книжок для вихованців дитячих будинків і дітей-сиріт; організація різноманітних заходів по збору коштів для багатодітних сімей і дитячих будинків сімейного типу; допомога ветеранам, воїнам АТО, переселенцям та хворим людям похилого віку – усі ці заходи та багато інших добрих справ стали обов’язковим елементом діяльності УДПУ і волонтерів соціально-психологічної служби. Студентсько-викладацький колектив нашого університету завжди відгукується на прохання про допомогу, адже благодійність є найкращим виявом гуманності, людяності, добра.

Дякуємо усім за проведену доброчинну роботу і чуйні серця. Обдаровуйте ближніх добром та любов’ю!

Цьогорічний конкурс «Благодійна Україна», заснований Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України», став наймасштабнішим із усіх попередніх за кількістю поданих заявок (надійшло 1054 заявок у різних номінаціях від благодійників з усіх куточків України).