Участь у Х Міжнародній науково-практичній конференції студентів та молодих учених «КОРЕКЦІЙНА ТА ІНКЛЮЗИВНА ОСВІТА ОЧИМА МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ»

18 травня 2023 року молоді науковці науково-дослідної лабораторії інклюзивної педагогіки та здобувачів вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини взяли участь у Х Міжнародній науково-практичній конференції студентів та молодих учених «Корекційна та інклюзивна освіта очима молодих науковців», яка відбувалася на базі кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Конференція була присвячена апробації результатів науково-прикладних пошуків здобувачів різних рівнів вищої освіти, молодих науковців щодо проблем корекційної та інклюзивної освіти та шляхів їх вирішення.

Тематика прикладних платформ конференції:

• психолого-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами в умовах воєнного стану;
  • партнерська взаємодія в спеціальній та інклюзивній освіті: педагогічний та психологічний аспекти;
  • формування навичок Soft skills у здобувачів вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта;
  • імплементація Європейського досвіду підготовки фахівців спеціальної та інклюзивної освіти;
  • психічне здоров’я та емоційний дистрес дітей з особливими освітніми потребами та їх батьків;
  • психолого-педагогічна та соціальна реабілітація дітей і дорослих в умовах військового стану.

Доповідачами було презентовано доповіді на актуальні теми щодо актуальних проблем корекційної та інклюзивної освіти в Україні в умовах воєнного стану.

У практичній частині роботи конференції від Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини приймала участь здобувачка вищої освіти спеціальності Спеціальна освіта, четвертого року навчання факультету дошкільної та спеціальної освіти – Віра Товт.

Студентка провела вебінар на актуальну тему: «Створення логопедичних інтерактивних ігор на онлайн платформах». Віра Товт презентувала створення та застосування комп’ютерних ігор у роботі з дітьми, які потребують логопедичної корекції.

Треба відмітити, що студентка є авторкою логопедичних комп’ютерних ігор, веде свою сторінку у фейсбуці.

Дякуємо усім учасникам конференції за актуальні наукові доповіді, цікаві майстер-класи, вебінари.